preloader

شنبه، یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه (10 تا 16 عصر)

پنج شنبه (10 تا 14 ظهر)

تهران،زعفرانیه

خیابان شادآور، پلاک 10، طبقه سوم

 انواع و مزایا پروتزهای تحت پشتیبانی ایمپلنت چه مواردی هستند؟

 انواع و مزایا پروتزهای تحت پشتیبانی ایمپلنت چه مواردی هستند؟

پروتزهای تحت ایمپلنت

 

پروتز پشتیبان ایمپلنت چیست؟

پروتز با پشتیبانی از ایمپلنت یک وسیله مصنوعی دندانی است که توسط ایمپلنت دندان پشتیبانی می شود. ایمپلنت هایی که از پروتز پشتیبانی می کنند به عنوان محل اباتمنت شناخته می شوند. این یک گزینه دندانپزشکی ترمیمی برای دندان های از دست رفته است.

معاینه و تشخیص جامع دندان برای تعیین وضعیت دهان و ایده آل ترین نوع پروتز برای شما ضروری است. بهتر است قبل از ایجاد یک برنامه مراقبت از دهان برای شرایط دندانی خود، در مورد انواع مختلف پروتزهای دندانی اطلاعات کسب کنید.

انواع پروتزهای تحت حمایت ایمپلنت

بر اساس داده های جمع آوری شده از ارزیابی دندانپزشکی شما، دکتر ونوس لران بهترین برنامه درمانی مراقبت از دهان را برای شما توصیه می کند. او همچنین در مورد هر گزینه پروتز با پشتیبانی از ایمپلنت که برای شرایط دندانی شما در دسترس است صحبت خواهد کرد.

دکتر ونوس لران دارای دکترای تخصصی دندانپزشکی در رشته پروتزهای دندانی و ایمپلنت از دانشگاه تهران و متخصص پروتز و زیبایی دندان تهران می باشد.

با برنامه ریزی برای اولین بازدید رایگان خود، ما را بدون هیچ خطری امتحان کنید!

در اینجا انواع پروتزهای تحت حمایت ایمپلنت آورده شده است:

1 رزین اکریلیک

رزین فلزی اکریلیک نوع اولیه پروتز ایمپلنت ثابت است. این نوع پروتز دندان نتایج عالی، بادوام و قابل اعتمادی را ارائه می دهد.

با رزین فلزی اکریلیک، یک چارچوب فلزی ساخته و طراحی شده است تا به حفظ رزین اکریلیک متصل به ایمپلنت کمک کند. پروتزهای دندانی با رزین فلزی اکریلیک از CAD/CAM در ساخت فریم ورک‌های مناسب استفاده می‌کنند. این کار برای اطمینان از اینکه پروتز به خوبی در دهان شما قرار می گیرد.

پروتز رزین فلزی اکریلیک به صورت پیچی روی محل های اباتمنت قرار می گیرد. بازیابی این نوع پروتز در موارد تعمیر و تنظیم نسبتاً آسان است.

متخصص پروتز و زیبایی دندان تهران | دکتر ونوس لران در زعفرانیه تهران
متخصص پروتز و زیبایی دندان تهران | دکتر ونوس لران در زعفرانیه تهران

2 فلز سرامیک

پروتزهای فلزی سرامیکی شکل رایج‌تری از پروتزهای دندانی است. جنس سرامیک بسیار شبیه به مینای دندان است، بنابراین زیبایی دندان شما را افزایش می دهد. رنگ سرامیک را می توان طوری تنظیم کرد که شبیه دندان های طبیعی باقی مانده باشد.

پروتزهای فلزی سرامیکی به گونه ای طراحی شده اند که هم دوام و هم قابلیت اطمینان را ارائه دهند. این نوع پروتزهای دندانی به گونه‌ای ساخته می‌شوند که به شدت روی ایمپلنت محکم شوند و در عین حال از روکش‌های چینی بادوام اطمینان حاصل شود.

یک فرآیند CAM برای ایجاد چارچوب فلزی برای پروتزهای فلزی-سرامیکی استفاده می شود. برای اطمینان از دقت کامل قوس، یک واکس‌آپ کامل چارچوب در یک آلیاژ سرامیکی-فلزی ریخته‌گری می‌شود.

3 تمام سرامیک

یک پروتز تمام سرامیکی شبیه به فلز سرامیک منهای فریم فلزی است. زیرسازی پروتزهای دندان تمام سرامیکی به جای فلز از سرامیک یا زیرکونیا ساخته شده است. این نوع پروتز برای بیمارانی که واکنش های آلرژیک به فلز دارند به شدت توصیه می شود.

اینها 3 نوع پروتز مبتنی بر ایمپلنت هستند که ممکن است برای بازیابی دندان های از دست رفته شما توصیه شود. پروتزهای متکی به ایمپلنت فواید بسیاری برای سلامت دهان و دندان برای شما و عزیزانتان دارد.

متخصص پروتز و زیبایی دندان تهران بهترین ها را به شما ارائه می دهد.

برای هرگونه سوال بیشتر در مورد پروتزهای کامل ثابت با ایمپلنت، با ما تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان دریافت کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید

02126293886 09902330840

دکتر ونوس لران

متخصص پروتزهای دندانی ایمپلنت و زیبایی
بورد تخصصی از دانشگاه تهران
شماره نظام پزشکی 77210

روزهای کاری

شنبه 10:00 صبح - 06:00 بعدظهر
یکشنبه : 10:00 صبح - 06:00 بعدظهر
دوشنبه : تعطیل
سه شنبه : 10:00 صبح - 06:00 بعدظهر
چهارشنبه : 10:00 صبح - 06:00 بعدظهر
پنج شنبه : 10:00 صبح - 02:00 بعدظهر
جمعه : تعطیل